Najlepsza firma instalacyjna w Polsce 2020!

Dlaczego nasze instalacje są lepsze od konkurencji? » Najlepsza firma instalacyjna w Polsce 2020!

Z niekłamaną dumą chcemy pochwalić się, iż w dniu 22 czerwca z rąk Pana Federico Brunneliego prezesa Enphase Polska, firma ROKA ENERGY otrzymała statuetkę dla NAJLEPSZEGO instalatora systemów fotowoltaicznych niskonapięciowych w kraju.

Wyróżnienie to zostało przyznane w oparciu o największą liczbę instalacji, najniższy współczynnik awaryjności oraz fantastyczne opinie i rekomendacje od naszych zadowolonych klientów.

 ---

Przy tej okazji pragnę podziękować naszemu teamowi, a w szczególności super Pani Wiesi, która z nadludzką determinacją i swoją pozytywną energią służy naszym klientom przez całą dobę.

Dziękuję również niestrudzonemu Dawidowi, który jako szef ekipy wytrzymał ze mną już 10 lat i codziennie udowadnia, że jest najlepszy w tym co robi.

Podziękowanie dla uśmiechniętych Piotrka i Kacpra - instalatorów, którzy niezależnie od pogody codziennie walczą dla mnie na dachach w palącym słońcu i przy mrozach, zawsze z konsekwencją i pozytywnym nastawieniem.

Dla nieomylnego Pana Leona za to, że codziennie przychodzi do pracy jako pierwszy, a wychodzi ostatni, oraz, że zawsze można liczyć na jego doświadczenie i porady.

Dla mega pozytywnego Mariusza i Adriana - naszych najbardziej kompetentnych elektryków, na jakich miałem przyjemność natknąć się w swojej dwudziestoletniej karierze.

Dla skromnej Pani Asi za jej zakulisową pracę z papierologią oraz dla cichej Pani Gosi, która dba o każdą brakującą śrubkę. Na końcu chcę również podziękować Pani Stasi, za to, że jest naszym pozytywnym dobry duchem, która poprawi humor, gdy jest ciężko i zaraża wszystkich dookoła pozytywną energią.

Bez was ten sukces nie byłby możliwy!

Z wyrazami szacunku,
Radosław Koczwara
Prezes zarządu Roka spółka z o o

phone_in_talk